KURUMSAL

BM STAR YAPI

Türkiye’nin en değerli ve işini özveri ile yapan inşaat firmaları arasında yer alan BM STAR YAPI, İstanbul’un birçok bölgesinde günün istek ve ihtiyaçlarına uygun bir şekilde inşaat projeleri hayata geçirmektedir…


Proje ve Faaliyetlerimiz

null

Satışı Devam Eden Projeler

null

İnşaatı Devam Eden Projeler

null

Yaşam Başlayan Projeler

null

Projeler Haritası

Kurulmuş olduğu ilk günden bu yana ticari kaygıdan uzak tamamen müşteri memnuniyeti odaklı bir hizmet anlayışını benimseyen BM STAR YAPI bu özelliği sayesinde gün geçtikte büyümesini sürdürmekte ve tercih edilebilirliğini artırmaktadır.

Hem kent içinde hem de kent dışında yeni yerleşim projelerinin altına imzasını atan BM STAR, özgün ve yaratıcı konutlar inşa ederek sektördeki rakiplerinden kolaylıkla sıyrılmayı başarmıştır. Köklü bir geçmişe sahip olması sayesinde daha yenilikçi, sürdürülebilir ve sağlam projelerin imzasını atan firmamız artan talebe mümkün olduğunca cevap vermeye çalışmaktadır.

BM STAR YAPI, inşaat sektöründe dirsek çürütmüş deneyimli ekibi ile kusursuz bir hizmet anlayışı sayesinde sorunsuz bir şekilde satın almış olduğunuz konutlarınızı belirtilen tarihlerde teslim etmektedir.

Doğal hayata uyumlu bölgelerde yapılan inşaat projeleri sayesinde günümüz insanının doğa ile iç içe yaşama isteğine cevap veren firmamız bu sayede İstanbul’da faaliyet gösteren birçok inşaat firmasından daha fazla tercih edilmektedir.

İnşaat projelerinde son teknolojiyi kullanmamız ve sektörde tüm yenilikleri iş akışımız içerisinde uygulamamız bizi biz yapan en büyük değerler arasında yer almaktadır. Bilgili, tecrübeli ve uyumlu bir ekibimiz ile çalışmamız bizleri Türkiye inşaat sektörünün lider firmaları arasına sokmuştur.

Kolay ulaşılan, mutlu yaşatan,  değer kazanan yapıların sahibi olmak için sizleri BM STAR YAPI ofislerine bekliyoruz…